Пилипецький навчально-виховний комплекс "загальноосвітній навчальний заклад І ступеня - дошкільний навчальний заклад"

22 січня- День  Соборності України

День Соборності України – свято, що відзначається щороку в день проголошення Акту возз’єднання Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки, що відбулося 22 січня 1919 року на Софійській площі в Києві.

З метою  формування національної свідомості школярів, виховання у них почуття патріотизму та з нагоди відзначення  Дня Соборності України в школі організовано та проведено ряд заходів:

Урочиста лінійка, присвячена Дню Соборності України, виховні  години,виставка дитячого малюнка.

З НОВИМ РОКОМ ТА РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ

На Закарпатті – Дні жалоби за двома загиблими в АТО бійцями

За розпорядженням голови Закарпатської обласної адміністрації 20 грудня 2017 року оголошено Днем Жалоби за загиблими військовослужбовцями, які віддали своє життя за незалежність та територіальну цілісність України. "Пам'ятаємо - не забудемо" під таким гаслом вшанували пам'ять загиблих земляків - міжгірців учні Пилипецького НВК І ступеня. Спіть спокійно, солдати. Вам росте гідна зміна.

Миколай іде до нас

Пісня - душа народу